Naturalne dekoracje bożonarodzeniowe

By Unknown


 Po wielu próbach i błędach okazało się, że to co najbardziej mi odpowiada i w czym czuję się najlepiej to jasne, proste i przytulne wnętrza. To biel, drewno, zieleń roślin oraz naturalne materiały jak len. I nie jestem w tym sama. M. bardzo odpowiada ten styl, a o dzieciakach nie wspomnę; Cypriana ulubiony kolor to oczywiście zielony i nawet koparka powinna być zielona, a Tola kocha miłością wielką swój leśny pokój, więc sami widzicie... 

  Nie wyobrażam sobie,by tegoroczne dekoracje świąteczne miałyby być zupełnie inne.


Choinka najlepiej żywa, przyodziana jedynie w białe światełka i delikatne dekoracje ręcznie robione. Drewniane koraliki, szyszki zebrane podczas spacerów, papierowe i porcelanowe dekoracje. Prezenty to oczywiście najtańszy i najlepszy szary papier, sznurek bawełniany i zielone gałązki choiny i krzewów. I takie też widzę pozostałe dekorację w całym naszym mieszkaniu. 
  Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć, które są moją tegoroczną inspiracją. Klikając w nie zostaniecie przeniesieni na strony autorów, często instrukcje jak daną rzecz samemu wykonać. 

Prezenty, bo kto nie lubi ich wręczać swoim najbliższym i otrzymywać tak pięknych pudełeczek.Choinka to chyba jeden z najbardziej znanych symboli Bożego Narodzenia. Zdecydowanie bez tego drzewka świąt sobie nie wyobrażamy.
Ozdoby choinkowe najcenniejsze i najpiękniejsze to te zrobione całą rodziną, ale też te, które dziedziczymy po dziadkach, rodzicach, które są częścią naszego dzieciństwa.
Dekoracja domu tworzą ten niepowtarzalny klimat już z początkiem grudnia. Wprawiają nas w dobry humor, pozwalają delektować się świątecznym czasem. 

  • Udostępnij:

Inne wpisy

6 komentarze